Sprawdź, dlaczego musisz przyjechać na
Kongres Real Estate Management

  • Real Estate Management Congress jest największym i najważniejszym wydarzeniem w branży nieruchomości komercyjnych organizowanym przez redakcję czasopisma „Real Estate Manager”. Dowiedz się, co w trawie piszczy, i bądź na bieżąco z trendami na rynku nieruchomości komercyjnych, które już wkrótce będą miały ogromny wpływ na Twoją codzienną pracę.
  • Zdobędziesz wiedzę przydatną na co dzień. Ten event to aż dwa dni praktycznych informacji z branży podanych w ciekawej formie wykładów, paneli dyskusyjnych i prelekcji połączonych z wieczorną integracją oraz wystąpieniem gościa specjalnego.
  • Tym razem po raz pierwszy w pełni skupiamy się na perspektywie klienta i zamawiającego. Masz zatem świetną okazję, aby zdobyć unikalną wiedzę, która pomoże Ci w Twoich codziennych zawodowych wyzwaniach.
  • Real Estate Management Congress to unikatowe wydarzenie, podczas którego spotykają się ze sobą różni przedstawiciele branży real estate. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji do networkingu i nawiąż relacje, które mogą okazać się dla Ciebie kluczowe zarówno w Twojej codziennej pracy, jak i przyszłej karierze.
  • To już XIII edycja kongresu organizowanego przez redakcję magazynu „Real Estate Manager” (a wcześniej „Facility Manager”). Zaufaj doświadczeniu organizatorów, które pozwala im odpowiadać na realne potrzeby specjalistów z rynku nieruchomości komercyjnych.
.

Koniecznie weź udział w Real Estate Management Congress, szczególnie jeśli pracujesz na takim stanowisku jak:

  • facility manager,
  • dyrektor techniczny,
  • instalator,
  • property manager,
  • zarządca,
  • asset manager,
  • administration manager,
  • deweloper, właściciel obiektu,
  • office coordinator,
  • office service coordinator,
  • facility office manager,
  • specjalista ds. workplace,
  • community manager ds. relacji z najemcą,
  • inwestor prywatny, publiczny,
  • architekt, projektant

Prelegenci

Sylwia
Müller
CBRE Global Workplace Solutions
 

Obecnie zatrudniona w CBRE GWS na stanowisku członka zarządu I dyrektora zarządzającego na Polskę, Czechy, Słowację, Rosję. Sylwia posiada ponad 20 letnie doświadczenie w sprzedaży, zakupach korporacyjnych oraz zarządzaniu operacjami w firmach międzynarodowych branży handlowej i usługowej. W ostatnich 5 latach zarządzała spólkami z obszaru facility management w Polsce i w regionie CEE a także w Belgii, Holandii czy Turcji. Sylwia jest absolwentką SGH. W obecnej roli koncentruje się na rozwoju CBRE w regionie Europy Wschodniej a w szczególności w Polsce.

Robert
Berliński
Polska Rada Facility Management
BCA Group

Przez swoje ponad 20 – letnie doświadczenie zawodowe jako projektant infrastruktury technicznej, kierownik projektów, dyrektor zespołów projektowych oraz członek kadry zarządzającej miałem możliwość uczestniczyć w realizacji wielu projektów zarządzając zespołem przygotowującym infrastrukturę obiektów w tym infrastrukturę serwerową jak i środowisko IT. Obecnie jako konsultant firmy BCA Engineering Group oraz niezależnie prowadząc działalność współpracuje z wieloma firmami i klientami z branży IT wykorzystując swoje doświadczenie oraz umiejętności wspierając realizację budowy krytycznej infrastruktury obiektów. Zaangażowałem się w promowanie dobrych praktyk budowania tego typu obiektu, testowania infrastruktury oraz prawidłowych praktyk stabilności operacyjnej. Współpracuję w międzynarodowych zespołach przeprowadzając audyty i projekty związane z realizacją tego typu obiektów względem wymogów ANSI/TIA-942, EN 50600 oraz UPTIME INSTITUTE. Moje doświadczenie bazuje na wielu ciekawych projektach w których brałem udział na terenie Polski jak i Europy.

Jako lider zespołu projektowego brałem udział i uzyskałem pierwszą certyfikację Uptime Institute w Polsce dla Data Center według TIER III. W roku 2016 uzyskałem pierwszy w Europie certyfikat zgodności wydany przez EPI dla obiektu Data Center zgodności z Rated-4 zgodnie z standardem ANSI/TIA-942. W roku 2019 uzyskałem kolejny pierwszy certyfikat zgodności dla obiektu Data Center zgodności z Rated-3 zgodnie z standardem ANSI/TIA-942. Aktualnie jestem zaangażowany w kilka projektów których końcowym efektem będzie uzyskanie certyfikacji infrastruktury obiektów Data Center.

Seweryna
Afanasjew, MRICS
CEE Real Estate & Facilities Head Liberty Global

Ponad 16 lat doświadczenia jako senior manager w obszarze nieruchomości komercyjnych (biura, centra handlowe, magazyny). Specjalizuje się w Asset Management dla funduszy inwestycyjnych. Karierę w nieruchomościach rozpoczęła jako property manager w firmie Cushman & Wakefield. Przez ponad 7 lat pracowała dla Citigroup jako dyrektor zarządzania nieruchomościami. W latach 2008-2014 była dyrektorem zarządzania portfelem nieruchomości w Funduszu Nieruchomości ARKA BZ WBK FIZ i FIZ 2, gdzie również pełniła funkcję członka zarządu ponad 15 spółek celowych. Ostatnie dwa lata pracowała dla Octava FIZ AN, uczestnicząc w budowie i zarządzaniu funduszu portfela nieruchomości komercyjnych. Obecnie odpowiada za obszar Real Estate & Facilities w regionie CEE dla największej na świecie firmy dostarczającej usługi m.in. telewizji kablowej – Liberty Global.

Artur
Morawski
dyrektor, Inwemer Serwis
 
 
 
Peter
Maitland FRICS
Non-Executive Director
at Burlington Real Estate
 

With a 45 year career in the property industry, of which the last 22 have been based in Poland, Peter has seen the CEE region transition from emerging market to a mature investment destination. For much of his time in Poland, where he has now officially retired, he was a Partner in EC Harris and latterly Director of Business Advisory at Arcadis. Peter previously chaired the Sustainability Professional Group of RICS Polska and retains an active involvement with his professional institution as a senior assessor and sometime spokesman on buildings and their place in the environment.

Peter’s professional experience, client side and advisory, covers a wide range of activities including property and asset management, development and investment in addition to his technical risk management and corporate real estate strategy work in CEE. His roles have given him wide exposure to and responsibility for creating and enhancing value within portfolios as well as individual projects.

He currently has a board advisory role in a new real estate business and takes a keen interest in the opportunities and risks associated with implementation of technology in meeting the challenges of rapid urban growth and the wider investment process.

Tomasz
Białas
Senior Partner Development Manager w Microsoft CEE
 

Współpracuje z wieloma start-upami i korporacjami, które budują swoje rozwiązania na platformie Microsoft. Przeszedł drogę od inżyniera przez menedżera ds. Sprzedaży obecnie odpowiedzialny za zarządzanie relacjami z ekosystemem partnerów firmy Microsoft. Ukończył inżynierię komputerową na Politechnikę Warszawską oraz podyplomowe studia Analityk Biznesowy na SGH.

Wiktoria
Bożek
Senior Consultant,
Construction & Property HAYS,
Polska Rada Facility Management
 

Z branżą HR związana od 2012r., a swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w Rzymie, gdzie po studiach prowadziła projekty typu outplacement oraz projekty szkoleniowe dla studentów i osób wymagających przekwalifikowania swoich kompetencji, jak i dopasowania do aktualnego rynku pracy. Obecnie specjalizuje się w obszarze doradztwa personalnego oraz rekrutacji w branży nieruchomości.

Wiktoria współpracuje z deweloperami, inwestorami, firmami doradczymi, agencjami nieruchomości, dostawcami usług technicznych, funduszami inwestycyjnymi.

Jej działania obejmują realizacje projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze w sektorze nieruchomości komercyjnych, jak i nieruchomości mieszkaniowych w obszarze: wynajmu, zarządzania, pozyskiwania gruntów i rozwoju projektów nieruchomościowych, wycen, sprzedaży na rynku mieszkaniowym, technicznego utrzymania obiektów oraz sprzedaży zintegrowanych usług facility managementowych.

Wiktoria specjalizuje się w rekrutacji metodą Direct Search, analizie rynku oraz zarządzaniu projektami i talentami. Aktywnie angażuje się w budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku oraz rozwijanie długofalowych relacji zarówno z biznesem, jak i z kandydatami.

Jest członkiem Focus Grupy ds. HR dla Polskiej Rady Facility Management, angażuje się w działania na rzecz promowania branży FM oraz rozwiązań HR’owych i rekrutacyjnych dla sektora nieruchomości w Polsce. Zasiada w Radzie Programowej prestiżowego Konkursu Top Woman in Real Estate.

Eyal
Litwin
dyrektor generalny
Adgar Poland
 
 

Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar Poland jest związany z firmą od 2002 r. Odpowiadał za zarządzanie i wynajem powierzchni biurowych we wszystkich budynkach z portfolio firmy zlokalizowanych w Polsce. Po wejściu do zarządu Adgar Investments & Development w 2002 roku, uczynił nowoczesne technologie strategicznym elementem wyróżniającym obiekty z portfolio firmy, co przyczyniło się do jej sukcesu rynkowego.

Od 2002 r. jest obecny w Polsce, a od 2009 r. z powodzeniem zarządza Adgar Poland, stawiając na długofalowe relacje z partnerami, najemcami i własnymi pracownikami.

Jest autorem nowoczesnych konceptów najmu powierzchni biurowych: Brain Embassy dedykowanego startupom, freelancerom i mniejszym firmom oraz BeYOURSeLF stworzonego z myślą o podmiotach kilkunastoosobowych do dużych, globalnych korporacji. U podstaw tych pionierskich modeli najmu leży wizja tworzenia przyjaznego miejsca pracy, zmiany tradycyjnej funkcji biura z workspace na przyszłościowy lifespace. Z pasją i z zaangażowaniem podchodzi nie tylko do biznesu, ale także do otoczenia firmy, starając zmienić na lepsze środowisko, w którym funkcjonuje. Z myślą o poprawie jakości pracy i życia na Biznesowym Mokotowie planuje m.in. budowę amfiteatru oraz woonerfu, których oferta kulturalno-rozrywkowa ma ożywić okolicę i sprawić, że ludzie będą tu chętnie spędzać czas, także po pracy.

Eyal Litwin ukończył wyższe studia biznesowe w Izraelu. Eyal ma polskie korzenie i jest silnie związany z Polską.

Nina
Jasiewicz
Associate Director, Facilities CEE, Global Workplace & Enterprise Services at MSD, Członek Zarządu PRFM

Prawniczka od ponad 10 lat związana z Corporate Real Estate i Facility Management. Obecnie w koncernie farmaceutycznym MSD (oddział amerykańskiego Merck&Co) odpowiada za realizację globalnych strategii w zakresie najmu, optymalizacji i projektowania powierzchni biurowych w podległych jej krajach Europy Środkowej. Doświadczenie w zakresie zarządzania szerokim portfolio nieruchomości zdobyła, pracując dla koncernu Unilever, gdzie była odpowiedzialna za strategię dotyczącą nieruchomości w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i nordyckich. Wiedzę na temat „kuchni” facility management zdobyła, pracując dla firmy ISS, gdzie zajmowała się wprowadzaniem usług zintegrowanych dla firm z sektora IT, Automotive i Insurance.

Szczególnie bliskie są jej tematy dotyczące zarządzania przestrzeniami biurowymi z uwzględnieniem zmieniających się potrzeb pracowników i lokalnych uwarunkowań kulturowych.

Aleksander
Szybilski
Cushman & Wakefield
 
 

Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w designie i zarządzaniu przestrzenią biurową, 3 lata doświadczenia w zarządzaniu strategią workplace oraz operacjami nowych przestrzeni biurowych. Wcześniej pracował dla marki Samsung tworząc dla niej nowe biuro w Warszawie. W tym projekcie był odpowiedzialny za workplace korporacyjny, zarządzanie zapotrzebowaniem i wymaganiami, zarządzanie zmianą, komunikacją, zarządzaniem budżetem oraz raportowaniem do poziomu strategicznego.

W Cushman & Wakefield koncentruje się na obsłudze takich klientów jak Roche Diagnostics w Pradze, Air Help w Gdańsku, GSK w Moskwie , Roche Diagnostics and Pharmaceutical w Bratysławie, Novonordisk w Warszawie, KMD w Warszawie, Roche Diagnostics w Bazylei. Obecnie zaangażowany także w dostarczanie globalnych projektów dla Unilever.

Tomasz
Kwiatkowski
IFMA, Virtual Power Plant
 
 

Tomasz jest wieloletnim członkiem International Facility Management Association, a przez wiele lat zarządzał sprzedażą w największych spółkach świadczących usługi typu FM w Polsce. Jest równie Prtnerem grupy Virtual Power Plant (VPP), do której należą spółki startupowe Power2030 oraz Driv2e. Spółka VPP posiada ugruntowane doświadczenie i zrealizowała kilkadziesiąt projektów naukowo-badawczych z zakresu zastosowania nowych technologii w budynkach użyteczności publicznej dzięki środkom pozyskanym z NCBIR oraz we współpracy z polskimi uczelniami wyższymi. Firma otrzymała wiele wyróżnień w Polsce oraz zagranicą. Tomasz wraz z zespołem inżynierów oraz informatyków zajmuje się rozwojem nowoczesnych technologii i świadczy usługi optymalizacji zużycia energii, poprawy komfortu wewnątrz budynków, doradztwa w zakresie zakupu energii oraz audytów kosztów eksploatacyjnych. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmach facility management świadczących usługi dla nieruchomości a od kilkunastu lat związany jest z IFMA Polska, zasiadając wielokrotnie we władzach Stowarzyszenia. Tomasz jest autorem wielu publikacji branżowych dla Real Estate Managera.

Zdenek
Zadak
Central and Eastern European Business Development Manager ICONICS

Zdenek has joined ICONICS in 1996 where he went through various product, solutions, pre-sales and business positions. Currently Zdenek is having the role of the Business Development Manager for Central and Eastern Europe helping clients from various vertical industries as a thrusted advisor for industrial and building automation and real-time analytics.

Gain insight into the latest advances in Smart Spaces and Smart Building technology solutions. Learn how disruptive software for the Industrial Internet of Things (IIoT), augmented reality, and energy smart buildings will help your organization “Make the Invisible Visible™” and so achieve operational and energy efficiency.

Andrew
Knight
RICS International Data Standards Director

Andrew has been with RICS for over eight years and prior to his role as International Data Standards Director, managed RICS’ relationship with the finance and investment community working with debt and equity participants, their advisors in law and accountancy, and regulators. Andrew has also enjoyed a long career in IT starting out running programs on mainframes using punched cards, and then working through the eras of mini-computers, personal computers and the internet - and now the world of Artificial Intelligence, Cloud Computing, the Internet of Things (IoT) and Blockchain. In his current role, Andrew is responsible for the development and adoption of RICS’ new suite of Data Standards across valuation, property measurement, construction costs, and land title/cadastral’

Janusz
Figurski
kierownik ds. rozwoju biznesu w Netii

Od blisko dwudziestu lat skutecznie zajmuje się rozwojem rynku, marketingiem, sprzedażą oraz wdrażaniem nowych idei w obszarach ICT, cloud, data center i telo, ze szczególnym naciskiem na Internet of Things i 5G.
Odpowiadał za budowanie strategii produktowych, przygotowania organizacji do nowych wyzwań rynkowych, wdrażanie nowych idei - od koncepcji do sprzedaży na rynku.
Od czerwca 2019 roku na stanowisku kierownika zespołu IoT w Netii (NetiaNext) odpowiada za budowanie strategii i wdrożenie jej we współpracy z innymi podmiotami z grupy Cyfrowy Polsat, w tym z Polkomtelem.
Absolwent MBA Akademii Leona Koźmińskiego oraz Wydziału Multimedia i Systemy Telekomunikacyjne na Akademii Technicznej w Bydgoszczy.

Dariusz
Stasik
W.P.I.P. , GOOD TIME FOR SMART CITY

Prezes Zarządu i Właściciel W.P.I.P. Sp. z o.o. – firmy zajmującej się projektowaniem i generalnym wykonawstwem obiektów przemysłowych i biurowych, w tym typu SMART BUILDING. Członek Rady Programowej konferencji SMART CITY FORUM oraz FORUM NOWOCZESNEJ PRODUKCJI - INDUSTRYTECH. Autor bloga: GOOD TIME FOR SMART CITY ( www.dariuszstasik.com ). Członek Zarządu FBN POLAND ( Family Bussines Network ) – polskiego oddziału międzynarodowej organizacji firm rodzinnych. Speaker na wielu konferencjach poświęconych tematyce zrównoważonego budownictwa oraz tematyce SMART CITY. Siedzibą firmy jest SMART BUILDING CENTER w Jasinie k/Poznania, który jest klasycznym SHOW~ROOM-em najnowszych rozwiązań budynkowych. Jest to pierwszy w Polsce ZERO- ENERGETYCZNY budynek z amerykańskim certyfikatem „zielonego” budynku LEED - PLATINUM oraz certyfikatem WELL BUILDING STANDARD.

Zygmunt
Łodziński
dyrektor handlowy
w VisionCube

Zawsze staram się być sobą. W pracy zajmuję się głównie zadaniami specjalnymi. Pasjonują mnie nowe technologie oraz futbol amerykański. Moje miejsce pracy to biuro, boisko, las. Co mnie inspiruje? Ludzie, których znam oraz wysoko postawione cele. Na co dzień zarządzam zespołem handlowym – wspólnie staramy się dobierać naszym klientom rozwiązania idealne dopasowane do ich potrzeb oraz charakteru pracy danej organizacji.

Magdalena
Oksańska
Head of Property Management  Compliance, Knight Frank

Posiada 18 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami oraz aspektach związanych z obsługą compliance. W firmie Knight Frank pracuje od 13 lat, gdzie zaczynała pracę na stanowisku Zarządcy Nieruchomości, następnie jako Key Account Manager odpowiadała za portfolio takich klientów jak: AIB/Peakside Polonia Management, Azora, Deka Immobilien czy MOSAIC Property. Na stanowisku Head of Property Management nadzorowała i koordynowała pracę prawie 60 osobowego zespołu w Warszawie i miastach regionalnych Polski. Od 2017 roku jako Head of Property Management Compliance nadzoruje pracę zarządców pod kątem spełniania wymogów prawnych i formalnych wynikających z umów z właścicielami nieruchomości.

Tomasz
Dżygało
inżynier systemów automatyki i BMS w SPIE Building Solutions

Z wykształcenia inżynier elektrotechniki. Od ponad 15 lat związany z zarówno projektowaniem systemów automatyki budynkowej i BMS, jak i nadzorem ich wykonawstwa, uruchomienia i modernizacji. Specjalizuje się w automatyce dla budynków przemysłowych i biurowych. W jego portfolio znajduje się kilkadziesiąt systemów dla dużych budynków produkcyjnych (automotive, FMCG, drukarnie, itd.), a także biurowców, galerii handlowych i hoteli. Posiada kwalifikacje do pracy z wszystkimi wiodącymi dostawcami automatyki budynkowej, w tym: Schneider Electric, Johnson Controls, Wago, Siemens-Desigo, Delta Controls, Honeywell, Sauter, Beckhoff, GC5.

Kinga
Dzwonnik
właścicielka firmy
Kwiaty dla Biura

Pasjonatka żywych kwiatów. Dekoruje najważniejsze wydarzenia w Polsce nadając im luksusu, ciepła i koloru. Jej zieleń można spotkać w biurach w największych miastach w Polsce. Zadba i przywróci do życia każdą zieleń.

Stworzy niepowtarzalny klimat we wnętrzach oraz doradzi, który kwiat powinien znajdować się w Twoim otoczeniu. Jej firma dostarczy świeże kompozycje kwiatowe do Twojej firmy. Jak mówi - Nasze kwiaty - cięte i doniczkowe – są zawsze świeże i najwyższej jakości a donice dopasowane do wystroju wnętrza.

Kwiaty dla Biura oferują indywidualną konsultację: dobór kwiatów do pomieszczenia oraz sporządzenie kosztorysu. Ubiorą w kwiaty eventy i konferencje. Jako pierwsi w Polsce oferują wynajem roślin doniczkowych. Zapewniają profesjonalną pielęgnację kwiatów – serwis kwiatowy cykliczny i doradztwo.

Aleksandra
Radomska
Allegro.pl
Administration Manager

Od ponad pięciu lat związana z Allegro.pl. Przy wsparciu dwunastoosobowego zespołu - pośród wielu innych obowiązków - zapewnia pracownikom Allegro przestrzeń do pracy, kawę i owoce, zarządza obiegiem korespondencji, organizuje podróże służbowe i eventy. Na co dzień zarządza czterema biurami o łącznej powierzchni ponad 20 000m2. Ma na koncie małe i większe projekty związane z relokacją lub ekspansją biura - w tym przeprowadzkę 80 osobowego biura w Toruniu oraz 300 osobowego biura w Warszawie. Powstałe pod jej nadzorem biuro Allegro w Q22 w 2017 roku zdobyło nagrodę Prime Property Prize w kategorii "Najlepsza przestrzeń komercyjna roku".

Monika
Wojnowska
General Affairs
Samsung R&D Poland

Manager z 20 letnim stażem w obszarze administracji i zarządzania nieruchomościami biurowymi. Doświadczenie zdobyła m.in w Jeronimo Martins gdzie przez ponad 10 lat odpowiadała za procesy administracyjne, zakupy niehandlowe oraz zarządzanie biurem. Obecnie, od blisko 3 lat, kieruje działem General Affairs w Samsung R&D Poland. Wraz z 23 osobowym zespołem dba o komfort blisko dwóch tysięcy pracowników w biurach o łącznej powierzchni około 30 tys. m2. Ostatni projekt przeprowadzony z sukcesem to budowa innowacyjnego laboratorium w Krakowie. Receptą na sukces są ludzie, dlatego za najważniejsze uważa budowanie silnego, zgranego zespołu poprzez zaufanie, wspieranie rozwoju pracowników i skuteczną komunikację.

Bartosz
Nieróbca
Konsultant cyber bezpieczeństwa OT/IoT w EMEIA Advisory Center
w EY

Zrealizował kilkadziesiąt projektów związanych z tematyką cyber bezpieczeństwa OT/IoT w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji i Afryce. Automatyk, sieciowec, kierownik projektów, pasjonat cyber bezpieczeństwa. Ukończył Politechnikę Warszawską oraz Szkołę Główną Handlową. W EY odpowiada za laboratorium cyber bezpieczeństwa OT/IoT, gdzie rozwija nowe rozwiązania dla klientów.

Krzysztof
Kogut
Prezes Polskiej Rady Facility Management, redaktor naczelny magazynu „Real Estate Manager”

Dziennikarz biznesowy o branżowym profilu w nieruchomościach komercyjnych i outsourcingu. Współtwórca Polskiej Rady Facility Management. Integrator branży poszukujący wiedzy na temat relacji biznesowych. Orędownik profesjonalizacji i stosowania dojrzałego podejścia do zarzadzania obszarem wsparcia w organizacjach. Niezależny komentator i neutralny obserwator branżowy.

Julita
Kazimierczak
Ekspert obszaru corporate wellness
 
 

Założycielka projektu “Po zdrowie z Julitą” - zajmuje się wdrażaniem elementów corporate wellness w polskich firmach. Organizuje m.in. Dni Zdrowia, eventy firmowe oparte na na współzawodnictwie sportowym, masaże biurowe, firmowe drużyny sportowe a także team building. Kieruje zespołem doświadczonych profesjonalistów z zakresu fizjoterapii, treningu personalnego, dietetyki, pilatesu, jogi, psychologii, coachingu oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Julita była współzałożycielką programu corporate wellness w jednym z największych polskich banków. Jej wieloletnie doświadczenie obejmuje również organizację wydarzeń wspierających budowanie zespołów, integrację oraz poprawę komunikacji w grupach. Trenerka personalna, pasjonatka ruchu i wulkan pozytywnej energii. Współpracuje z firmami, które cenią zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników.

Jarosław
Frączek
Head of Real Estate & Administration
BNP Paribas Bank Polska

Posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży nieruchomości, w tym ponad 10 na stanowiskach menadżerskich. Pierwsze doświadczenia zbierał przy procesach inwestycyjnych taich jak budowa centrów logistycznych oraz jako zarządca nieruchomości komercyjnych. W Banku BNP Paribas Polska odpowiada obecnie za transformacje portfela nieruchomości w związku z procesami integracyjnymi, równocześnie wdrażając nowym model oddziału detalicznego jak również nowe podejście do powierzchni biurowych. Na co dzień nadzoruje obszary administracji, floty, nieruchomości jak również gospodarki własnej.

Renata
Michalczyk
VP, Head of Property Management Europe,
Prologis.

Jako członek europejskiego zespołu operacyjnego odpowiada za lokalne zespoły zarządzania nieruchomościami w każdym z 12 europejskich krajów, w których Prologis prowadzi swoje działania. Do jej zadań należy dzielenie się najlepszymi praktykami, dbanie o wydajność i jakość, rozwój pracowników, a także nadzór nad rozwijającym się europejskim programem wydatków inwestycyjnych.

Do Prologis dołączyła w 2010 roku, a w ostatnim czasie zajmowała stanowisko director property management na Polskę. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Pracowała dla takich firm jak Citibank oraz AIG/Lincoln (White Star).

Michalczyk ukończyła studia na Wydziale Ekonomii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz na Wydziale Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej. Ma też dyplom Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Zbigniew
Mazurek
Ekspert rynku Facility Management, Polska Rada Facility Management
 

Absolwent Politechniki Krakowskiej, inżynier z wieloletnim doświadczeniem, związany z branżą Facility i Property Management od 30 lat. Pracował w Polsce i za granicą. Obecnie prowadzi firmę doradczą w obszarze Facility Management – MENPRESA. Posiada dużą praktykę w temacie wdrożeń i zastosowania narzędzi informatycznych w działalności FM (oprogramowania z kategorii CMMS i CAFM) oraz prowadzenia projektów przygotowania usług FM. Współpracownik Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, wiceprezes zarządu Polskiej Rady Facility Management, wykładowca na uczelniach technicznych i ekonomicznych, autor wielu publikacji oraz prelegent na spotkaniach i konferencjach branżowych.

Rafał
Mroczkowski
Director, Head of Logistics at Nest Bank
 

Od 20 lat jest aktywnym uczestnikiem rynku nieruchomości komercyjnych. Doświadczenie zdobywał i dzielił się nim pracując w bankach (Fortis Bank/BNP Paribas, mBank, Nest Bank), firmach doradczych (DTZ/ Cushman&Wakefield , CBRE), funduszu inwestycyjnym.

W tym czasie był odpowiedzialny za usługi dla nieruchomości biurowych, handlowych, magazynowych, czy stacji paliw globalnego koncernu w krajach CEE.

Kompetencje z obszaru nieruchomości komercyjnych rozszerzył o zarządzanie zakupami korporacyjnymi, flotą samochodową, czy usługami wsparcia pracowników.

Maciej
Bukowski
Associate Project & Development Services, Cushman & Wakefield
 

Maciej ma ponad 12 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami / rozwoju nieruchomości w sektorze banków, centrów handlowych, nieruchomości biurowych i handlu detalicznego. Zaczynał jako niezależny architekt i kierownik budowy, później objął stanowisko Project Managera, a następnie Senior Project Managera.

Maciej dołączył do C&W w 2017 roku po ponad 7 latach zarządzania projektami handlowymi i nieruchomościami korporacyjnymi w Nike European Operations, gdzie kierował zespołami wykonawców, bezpośrednich dostawców, podwykonawców i projektantów przy różnych projektach handlowych i biurowych w całej Europie. Jest współpracownikiem w zespole PDS i specjalizuje się w kompleksowych projektach wyposażenia biur i handlu detalicznego, a także pracuje w zespole, który wykonuje due diligence techniczne dla klientów inwestorów.

Artur
Kryst
Critical Asset Manager | Goldman Sachs | CBRE Global
Workplace Solutions

„W technice” od 1990 r., od pozycji technika, do stanowiska dyrektora technicznego w polskim oddziale międzynarodowej korporacji. Manager od 1999 r., tworzący dobre i sprawne zespoły techniczne. Zwolennik i praktyk przywództwa służebnego.

Zapewniał obsługę techniczną w specyficznych i wymagających obiektach: ogólnopolska sieć kasyn (Olympic Casino Poland), ambasada Meksyku, centrala banku Raiffeisen Polbank, kompleks biurowy Warsaw Spire (m.in. Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej Frontex), polski oddział banku Goldman Sachs.

Z wykształcenia technik elektronik i absolwent studiów na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, co w obiektach/powierzchniach o podwyższonych procedurach bezpieczeństwa znajduje realne zastosowanie.

Pasjonat systemów komputerowych w FM (np. automatyka budynkowa), bezpieczeństwa urządzeń mobilnych i elektroniki użytkowej.

Konrad
Krusiewicz
The Design Group
 
 

Architekt, założyciel i główny projektant w biurze architektonicznym The Design Group – wielokrotnie nagradzanym za najlepsze realizacje w Kraju. Absolwent Wydziału Architektury od lat związany z projektowaniem wnętrz biurowych dla szerokiego spektrum klientów z wielu branż. Ceni dokładność, wspólne zaangażowanie oraz twórcze podejście do realizowanych projektów. Prywatnie miłośnik wysokości i skydivingu.

Krystyna
Helińska
prezes zarządu Okin Facility Polska
 
 

Krystyna Helińska posiada ponad 16-letnie doświadczenie w obszarze facility management, zarządzania oraz administracji przedsiębiorstwami. Z branżą facility management związana początkowo na stanowisku operations managera, później w roli country managera, współpracując ze skandynawskim liderem branży facility management. Od 2015 roku, jako dyrektor generalny, wiceprezes, a od 4 lat prezes zarządu, odpowiedzialna za działalność spółki Okin Facility Polska. Współpomysłodawczyni, inicjatorka i współzałożycielka Polskiej Rady Facility Management, stwarzyszenia zrzeszającego najważniejszych graczy na polskim rynku usług FM. Autorka wielu publikacji w branżowym czasopiśmie Real Estate Manager (wcześniej Facility Manager). Prelegentka, uczestniczka paneli podczas konferencji branżowych. Jedyna w branży kobieta na takim stanowisku, łagodząca obyczaje męskiej części środowiska FM. Zorientowana na wdrażanie rozwiązań IOT i nowych technologii w codziennej działalności firmy, a poprzez ich oferowanie klientom, stawia na optymalizację kosztową i operacyjną dostarczanych klientom rozwiązań. Jak mówi - sukces w branży facility management to wynikowa jakości świadczonych dla klientów usług.

Paweł
Dziedzina
Dyrektor Departamentu Zarządzania Środowiskiem Pracy, Santander Bank Polska

Paweł Dziedzina – Dyrektor Departamentu Zarządzania Środowiskiem Pracy, odpowiedzialny za Facility i Property Management oraz Biuro Bezpieczeństwa w Santander Bank Polska. W trakcie ostatnich dwóch lat nadzorował projekty związane z modernizacją i relokacją do nowoczesnych budynków 3000 stanowisk pracy (w tym projekt Agile oraz wdrożenie nowego modelu oddziału w placówkach bankowych), projekt budowy budynku biurowego we Wrocławiu oraz projekt fizycznego rebrandingu 1400 lokalizacji banku, które zmieniły swój brend w jeden weekend.

Jacek
Popiołek
Dyrektor Departamentu Zarządzania Nieruchomościami w mBank

Doświadczony menedżer w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, rozwoju biznesu, wsparcia biznesu i zarządzania projektami.

Skutecznie zarządza strategicznymi umowami najmu, a także wdraża programy transformacji modeli biznesowych i programy poprawy wydajności operacyjnej.Prywatnie pasjonat biegania oraz nart zjazdowych.

Mikołaj
Sierociński
Energy & FM Manager, UPC Polska
 

Ponad 20 lat doświadczenia w budowaniu i eksploatacji systemów BMS, EMS, SMS, CMMS i FM. Praktyczną wiedzę zdobywał w czołowych firmach z branży zajmując się projektami dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego począwszy od koncepcji, projektowania, sprzedaży, wdrożenia, rozwój systemów i funkcjonalności, wprowadzanie nowych standardów i rozwiązań oraz ich eksploatację. Od ponad 9 lat zajmuje się rewitalizacją obiektów podnosząc efektywność energetyczną, finansową i organizacyjną przedsiębiorstw o rozproszonej, złożonej infrastrukturze. W portfolio zrealizowanych projektów znajduje się wiele ciekawych projektów z zakresu budynków oraz przemysłu. Aktualnie na stanowisku Energy & FM Managera w firmie UPC Polska Sp. z o.o. (spółki należącej do Liberty Global) zarządza projektami związanymi z optymalizacją kosztów i zużycia energii, wprowadzaniem nowych technologii do zarządzania infrastruktury, rewitalizacjami istniejących obiektów oraz zakupem nowych.

Andrzej
Kotarba
Prezes zarządu Gegenbauer Polska
 

Absolwent wydziału Facility Management Wyższej Szkoły Technicznej w Krefeld. Od 1991 r. w branży Facility Managment. Od blisko 20 lat jest związany zawodowo z firmą Gegenbauer najpierw w Niemczech w Stuttgarcie, a od 2002 roku na stanowisku członka zarządu Gegenbauer Polska Sp. z o.o. w Krakowie. Od 2017 roku piastuje stanowisko prezesa zarządu firmy Gegenbauer Polska Sp. z o.o. Posiada blisko 30 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu zintegrowanego Facility Management w sektorze przemysłowym oraz w obszarze centrów handlowych, nieruchomości biurowych i handlu detalicznego, banków oraz obiektów logistycznych. Od wielu lat współpracuje z AGH między innymi prowadząc wykłady na studiach podyplomowych z Facility Managment.

Andrzej
Zalega
Polska Rada Facility Management
 

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Katz Graduate School of Business na University of Pittsburgh (MBA).

Przez 18 lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym. W latach 2012 - 2015 Dyrektor Sprzedaży  w UNIQA odpowiedzialny za 1 mld zł rocznego budżetu sprzedaży.

 

W 2015 roku, w ramach procesu rodzinnej sukcesji, przeszedł do Przedsiębiorstwa Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. - jednej z czołowych polskich spółek z branży Facility Management. Od lipca 2016 do chwili obecnej prezes zarządu Spółki i jej większościowy udziałowiec.

Współzałożyciel i wiceprezes zarządu Polskiej Rady Facility Management, wnoszący wiele inicjatyw dla standaryzacji i rozwoju branży w Polsce oraz wzmocnienia jej pozycji w środowisku biznesowym.

Robert
Włoszek
Technical Quality Manager, Colliers International

Robert jest odpowiedzialny za wsparcie techniczne zarządców nieruchomości przy tworzeniu procedur technicznych i weryfikacji ich wdrożenia, wspieranie i nadzór pracy firm technicznych w obsługiwanych budynkach, analizę oraz optymalizację zużycia mediów.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w technicznym zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi oraz 4-letnie doświadczenie jako kierownik techniczny budynków biurowych. Przez 3 lata pełnił też funkcję Facility Managera, odpowiedzialnego za kierowanie zespołem technicznym w budynkach biurowych o powierzchni przekraczającej 100 000 m kw. Odpowiadał za kontraktowanie mediów dla budynków biurowych oraz koordynowanie procesów w spółce obrotu energią elektryczną. Posiada doświadczenie w certyfikacji LEED oraz BREEAM.

Mateusz
Siwiaszczyk
Dyrektor Działu Kontraktów
MIKOMAX Centrala / Headquarters

 

dr Łukasz
Siudak
Członek Zarządu
STRABAG Property and Facility Services

 

Marcin
Karykowski
DB Energy S.A
 
 

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i projektami dla instytucji finansowych oraz doradczych. Od 2006 roku ściśle związany z energetyką oraz przemysłem energochłonnym. Od 2016 roku zarządza sprzedażą w DB Energy S.A. – firmą zajmującą się efektywnością energetyczną (audyty efektywności energetycznej, koncepcje, projekty i realizacje związane z optymalizacją zużycia energii wraz z ich finansowaniem: umowy typu ESCO i EPC). Średnioroczne oszczędności projektów zrealizowanych u klientów sięgają 700 mln zł.

Ukończył Uczelnię Łazarskiego w Warszawie. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu finansów, Prawa energetycznego, Europejskiego sytemu Handlu Emisjami (EU ETS), obrotu energią i gazem oraz prawami majątkowymi (TGE). Pasjonat odnawialnych źródeł energii”.

Monika
Ledzion
Ekspert ds. instrumentów fiansowaych dla inwestycji EE
 

Moją pasją jest wpieranie przedsiębiorczości oraz różnego typu inicjatyw gospodarczych oraz rozwoju technologii opartej na wiedzy i doświadczeniu.

Od 2006 r. jestem związana ze środowiskiem startupowym i finansowaniem projektów innowacyjnych w tym także projektów związanych z efektynsocia energetyczna dla MSP oraz sektora publicznego. Do grudnia 2011 roku rozpoczęłam współpracę z Fundacją Kronenberga oraz Siecią Przedsiębiorczych Kobiet w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach jako wolontariusz a następnie jako inwestorka. W swoim działaniu wspierałam kobiety w rozwijaniu ich pomysłów biznesowych i realizacji, a także w doborze odpowiedniego finansowania biznesu. Od tego czasu rozpoczęłam ścisłą współpracę z aniołami biznesu, funduszami kapitałowymi, pożyczkowymi i poręczeniowymi oraz instytucjami międzynarodowymi wpierającymi idee startupów i przedsiębiorczości. Moje ostatnie 14 lat pracy zawodowej poświęciłam doradztwo w zakresie możliwości finansowania inwestycji ze środków publicznych i prywatnych oraz ocenie inwestycyjnej projektów. Świadczyłam wsparcie merytoryczne w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji finansowanych ze środków publicznych i prywatnych w obszarze transferu technologii, rozwoju przedsiębiorczości, innowacji produktowych i procesowych, efektywności energetycznej oraz finansowania projektów green field. Ponadto, prowadziłam negocjacje i koordynowałam programy finansujące przedsiębiorców i jednostki sektora publicznego w obszarze efektywności energetycznej z wykorzystaniem instrumentów inżynierii finansowej.

Od 2014 roku jestem ekspertem w Komisji Europejskiej wspierający obszar planowania i wydatkowania środków związany z efektywnością energetyczną dla małych i średnich przedsiębiorstw. W 2014 r i 2016 r w ramach grupy z EFIG przygotowywaliśmy raport: "Zwiększenie finansowania inwestycji w zakresie efektywności energetycznej ... "

Grzegorz
Onichimowski
Niezależny ekspert rynku energetycznego

Doświadczony przedsiębiorca i menadżer z ponad 30-letnią praktyką w sektorach energetycznym i IT. Przed 35 laty redaktor „Bajtka”. Współtwórca i długoletni prezes zarządu Towarowej Giełdy Energii. Konsultant w wielu firmach sektora współpracował m.in. z firmą EnerNOC (EnelX) w procesie jej ekspansji na rynek polski, a także z Ernst & Young i innymi. W latach 2015-2019 tworzył rynek energii krajów Zatoki Perskiej jako dyrektor projektu finansowanego przez 6 krajów GCC. Po powrocie do Polski współpracuje m.in. z Virtual Power Plant, innowacyjną firmą zajmującą się zarządzaniem energią w budynkach komercyjnych, jest starszym konsultantem w NODES – europejskiej platformie elastyczności i doradza prezesowi NFOŚiGW w obszarze wspierania energetyki rozproszonej i prosumenckiej. Wykładowca Uczelni Łazarskiego i innych szkół wyższych.

Michał
Gąsior
Chief Sales & Marketing Officer
Zonifero

Michał Gąsior związany jest z transformacjami cyfrowymi od ponad dekady. Jako Innovation Director w Havas odpowiadał za przemiany i ucyfrowienie u klientów, jak również wewnątrz organizacji. Następnie przez wiele lat pomagał startupom, w tym także z sektora Industry 4.0 i proptech, jako mentor, founder, czy CEO. W przeszłości prowadził też akceleratory dla startupów hardware i software. Obecnie jest mentorem i liderem przemian cyfrowych w branży real estate i construction ze szczególnym naciskiem na proptech oraz Industry 4.0.

Agenda REM CONGRESS:

Dzień I (24.10)

09:00 - 09:45
Rejestracja gości
09:45 - 10:00

Nowa generacja budynków, ta sama rola - wspierać biznes
Krzysztof Kogut - Real Estate Manager, PRFM

10:00 - 10:35

The Strategic Role of Facility Management (ENG)
Peter Maintland, FRICS, Burlington Real Estate

10:35 - 11:15

Facility Management - nowe wyzwania w obliczu obiektów kolejnej generacji - dyskusja
Moderator - Zbigniew Mazurek, PRFM, Menpresa
Artur Morawski, Inwemer
Renata Michalczyk, Prologis
Andrzej Kotarba, Gegenbauer
Artur Kryst, Goldman Sachs, CBRE GWS
Krystyna Helińska. OKIN Facility Management
Łukasz Siudak, STRABAG PFS

11:15 - 11:40

Druga młodość budynków, a technologie poszanowania energii
Sylwia Müller – CBRE Global Workplace Solutions, Piotr Trojanowski – CBRE Global Workplace Solutions

11:40 - 12:00
Przerwa kawowa
12:00 - 12:25

Strategiczny FM w dużej organizacji a rola profesjonalnego zespołu realizującego zadania z obszaru Real Estate i Facility Management
Seweryna Afanasjew, RICS, PRFM, Liberty Global

12:25 - 13:00

Profesjonalizacja strony zamawiającej w FM/RE - dyskusja
Moderator - Seweryna Afanasjew, RICS, PRFM, Liberty Global
Rafał Mroczkowski, Nest Bank
Jacek Popiołek, mBank
Jarosław Frączek, BNP Paribas
Paweł Dziedzina,Santander
Andrzej Zalega, PRFM

13:00 - 13:30

Next generation buildings that support clients core business (ENG)
Eyal Litwin, Adgar Poland

13:30 - 14:15
Lunch
14:15 - 14:40

Standaryzacja w obszarze prop-tech w Europie i na świecie (ENG)
Andrew Knight, RICS

14:40 - 15:00

Retrofit – drugie życie BMS, analiza danych IoT (BMS, Skypark)
Tomasz Dżygało, SPIE Building Solutions

15:00 - 15:25

Technologiczny dekalog obsługi budynków - zapowiedź nowego standardu obsługi technicznej obiektów od PRFM
Robert Berliński, PRFM, BCA Group

15:25 - 15:40

Stan awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego w istniejących obiektach. Jakie stosować rozwiązania modernizacyjne i naprawcze?
Hybryd

15:40 - 15:50

NetiaNEXT – dostawca usług Smart Building
Janusz Figurski, Netia
Michał Gąsior, Zonifero

15:50 - 16:05

Jak wideokonferencje pomagają w radzeniu sobie z zajętością sal konferencyjnych?
Zygmunt Łodziński, VisionCube

16:05 - 16:25

Przerwa Kawowa

16:25 - 16:45

Jak Digital Twins wpływają na biznes podstawowy realizowany w nieruchomości.
Tomasz Białas, Microsoft

16:45 - 17:05

IoT projects case studies - european client case. (ENG)
Zdenek Zadak, ICONICS

17:05 - 17:30

Rynek pracy - zmieniające się wymagania pracodawców i pracowników na rynku FM i Real Estate.
Wiktoria Bożek

17:30

Zakończenie

20:00 - 24:00

Wieczór integracyjny - AVIATOR – Bar & Lounge – Hotel Airport Okęcie (10 piętro)

Dzień II (25.10)

9:50 - 10:00
Rozpoczęcie drugiego dnia kongresu
Krzysztof Kogut, Real Estate Manager, PRFM
10:00 - 10:25

Corporate wellness – stan gry w Polsce. Jak wspiera „bottom line” oraz jak wpływa na produktywność pracowników? Dlaczego za 10 lat nie będzie się dało „tego nie robić” a także dlaczego branża real estate nie może zostać z tyłu?
Julita Kazimierczak ,Ekspert obszaru corporate wellness

10:25 - 10:50

Przeprowadzka i co dalej? Czyli jak budować silną pozycję swojego działu w oparciu o sukces dużego projektu
Nina Jasiewicz, MERCK, PRFM

10:50 - 11:15

Przyszłość należy do obiektów PPS. People. Planet. Smart&Simple
Dariusz Stasik, W.P.I.P., Good time for smart city

11:15 - 11:45

Na co zwracają uwagę pracownicy i co wpływa na ocenę przestrzeni biurowej? Jak wykorzystać biuro, jako narzędzie do rekrutacji najlepszych pracowników? - dyskusja
moderator: Aleksander Szybilski, Cushman & Wakefield
Kinga Dzwonnik, Kwiaty dla Biura
Aleksandra Radomska, Allegro
Monika Wojnowska, Samsung
Maciej Bukowski, Cushman & Wakefield
Konrad Krusiewicz, The Design Group
Mateusz Siwiaszczyk, Mikomax

11:45 - 12:00
Przerwa kawowa
12:00 - 12:45

Jak w przyszłym roku będzie wyglądał rynek energii z perspektywy zamawiającego? Efektywność energetyczna i dofinansowanie projektów
moderator: Tomasz Kwiatkowski, IFMA Polska
Monika Ledzion, Ekspert Komisji Europejskiej ds. efektywności Energetycznej, program Horyzont2020
Marcin Karykowski, DB Energy
Mikołaj Sierociński, UPC
Robert Włoszek, Colliers
Grzegorz Onichimowski, Niezależny ekspert rynku energetycznego

12:45 - 13:10

Bezpieczeństwo w IoT - czy nowe rozwiązania sa podatne na ataki i jak mogą zagrozić bezpieczeństwu budynków i ludzi w nich przebywających?
Bartosz Nieróbca, EY

13:10 - 13:40

Koszty Service Charge i eksploatacyjne - nowe wyzwania w obiektach komercyjnych.
Magdalena Oksańska, Knight Frank

13:40 - 13:50
Zakończenie
13:50 - 14:30
Lunch

Zobacz relację z zeszłego roku

Lokalizacja

 

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy

Wieczorny koktajl ekspertów w klubie AVIATOR

Zdobądź nieformalne kontakty podczas wieczornej integracji, która odbędzie się na ostatnim piętrze hotelu Airport Okęcie. Wspaniała zabawa przy muzyce oraz przy menu koktajlowym z pewnością ułatwi nawiązywanie nowych relacji!

Strefa wystawiennicza

Kongresowi podczas dwóch dni towarzyszyć będzie strefa wystawiennicza, na której zaprezentują się najciekawsi dostawcy produktów i usług dla nieruchomości komercyjnych. Będzie to wspaniała okazja do poznania topowych firm z branży, które zaprezentują swoje innowacyjne rozwiązania i stworzą niezwykłą przestrzeń do dyskusji o najlepszych praktykach i ich wdrożeniach.

E-networking

Skorzystaj z naszej aplikacji networkingowej i nawiąż bezpośrednie relacje ze wszystkimi uczestnikami i prelegentami!

Lunch i przerwy kawowe

W cenie wydarzenia przewidziany jest lunch i przerwy kawowe,które są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z kolegami po fachu.

Rejestracja

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy:

Zgłoszenie dla:

Uczestnik 1.
E-mail
Stanowisko
Uczestnik 2.
E-mail
Stanowisko
Uczestnik 3.
E-mail
Stanowisko
Uczestnik 4.
E-mail
Stanowisko
Uczestnik 5.
E-mail
Stanowisko
Dane zamawiającego:

Dane takie same jak pierwszego uczestnika
Imię
Nazwisko
Email
Stanowisko

Pozostaw puste, jeśli zgłaszasz się jako osoba prywatna
Firma / Instytucja

Pozostaw puste, jeśli zgłaszasz się jako osoba prywatna
Adres
Miejscowość
-
Telefon komórkowy
Fax
NIP

Pozostaw puste, jeśli zgłaszasz się jako osoba prywatna
Uwagi


Wybierz rodzaj płatności:

Niezależnie od wybranej formy płatności otrzymasz fakturę VAT

Zgody formalne:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Oświadczam, że zawieram umowę kupna w bezpośrednim związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową.*

Akceptuję Ogólne warunki świadczenia usług szkoleniowych sprzedaży produktów Forum Media Polska Sp z o.o., dostępne na stronie www.e-forum.pl oraz w siedzibie Forum Media Polska Sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Polska 13.* Ogólne warunki świadczenia usług szkoleniowych

Składający zamówienie oświadcza, że jest upoważniony do reprezentowania zamawiającego i złożenia zamówienia w imieniu i na rzecz zamawiającego.
W przypadku braku takiego upoważnienia organizatorowi przysługuje prawo do obciązenia osoby składającej zamówienie pełnymi kosztami konferencji.



WARUNKI UCZESTNICTWA:

Warunkiem uczestnictwa w kongresie jest przesłanie do Forum Media Polska Sp. z o.o. wypełnionego formularza zgłoszenia przez stronę www / papierowego (wysłanego w formie PDF mailowo na tomasz.puszczyk@forum-media.pl), lub wysłanie maila z prośbą o rezerwację miejsca wraz z danymi do faktury na adres mailowy: tomasz.puszczyk@forum-media.pl

  1. Cena Uczestnictwa: Bilety można nabywać w cenie standardowej 2499 zł netto lub w obowiązującej promocji.
  2. Opłata obejmuje:
    • pełne uczestnictwo w dniach 24-25.10.2018 r.,
    • udział w wieczornym bankiecie,
    • przerwy kawowe, napoje, przekąski oraz lunch,
    • prezentacje i materiały szkoleniowe.
  3. W przypadku zgłoszenia powyżej 3 osób z jednej firmy cena ustalona indywidualnie z Tomaszem Puszczykiem 570 560 352, mail: tomasz.puszczyk@forum-media.pl
  4. Wpłat należy dokonać na konto wskazane na fakturze pro-forma.
  5. Osoby, które nie wezmą udziału w kongresie, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa na podstawie wystawionej im faktury.
  6. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w kongresie.
  7. W przypadku braku płatności przed kongresem w terminie 7 dni po terminie kongresu Organizator wystawi i prześle Zamawiającemu fakturę VAT.
  8. Składając zamówienie na kongres po terminie możliwej rezygnacji (30 dni przed terminem, w którym ma się odbyć) i braku uczestnictwa w wydarzeniu, Organizatorowi przysługuje prawo do wystawienia faktury za kongres w pełnej wysokości.
  9. Zamiast zgłoszonej osoby na kongres może wziąć udział inny pracownik firmy (należy o tym fakcie poinformować organizatora).
  10. W przypadku doręczenia pisemnego oświadczenia w terminie późniejszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia kongresu lub w przypadku nieprzybycia Uczestnika na kongres, bez wcześniejszego oświadczenia Zamawiającego o rezygnacji, Organizatorowi przysługuje prawo do wystawienia opłaty za kongres w pełnej wysokości.

Organizatorzy:

PARTNERZY STRATEGICZNI:

Partner strefy networking & chill out:



PATRONAT HONOROWY:





PARTNERZY MERYTORYCZNI:





PARTNERZY MEDIALNI:

Kontakt

Reklama:

Sebastian Pierzgalski
tel. kom. 601 325 345
adres mail

Reklama:

Bartłomiej Jęchorek
tel. kom. 605 450 049
adres mail

Uczestnicy:

Tomasz Puszczyk
tel. kom. 570 560 352
adres mail

Patronaty:

Angelika Majkut
603 155 393
adres mail

Merytoryka:

Krzysztof Kogut
adres mail

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Warunkiem uczestnictwa w kongresie jest przesłanie do Forum Media Polska Sp. z o.o. wypełnionego formularza zgłoszenia przez stronę www / papierowego (wysłanego w formie PDF mailowo na tomasz.puszczyk@forum-media.pl), lub wysłanie maila z prośbą o rezerwację miejsca wraz z danymi do faktury na adres mailowy: tomasz.puszczyk@forum-media.pl

  1. Cena Uczestnictwa: Bilety można nabywać w cenie standardowej 2499 zł netto lub w obowiązującej promocji.
  2. Opłata obejmuje:
    • pełne uczestnictwo w dniach 24-25.10.2018 r.,
    • udział w wieczornym bankiecie,
    • przerwy kawowe, napoje, przekąski oraz lunch,
    • prezentacje i materiały szkoleniowe.
  3. W przypadku zgłoszenia powyżej 3 osób z jednej firmy cena ustalona indywidualnie z Tomaszem Puszczykiem 570 560 352, mail: tomasz.puszczyk@forum-media.pl
  4. Wpłat należy dokonać na konto wskazane na fakturze pro-forma.
  5. Osoby, które nie wezmą udziału w kongresie, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa na podstawie wystawionej im faktury.
  6. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w kongresie.
  7. W przypadku braku płatności przed kongresem w terminie 7 dni po terminie kongresu Organizator wystawi i prześle Zamawiającemu fakturę VAT.
  8. Składając zamówienie na kongres po terminie możliwej rezygnacji (30 dni przed terminem, w którym ma się odbyć) i braku uczestnictwa w wydarzeniu, Organizatorowi przysługuje prawo do wystawienia faktury za kongres w pełnej wysokości.
  9. Zamiast zgłoszonej osoby na kongres może wziąć udział inny pracownik firmy (należy o tym fakcie poinformować organizatora).
  10. W przypadku doręczenia pisemnego oświadczenia w terminie późniejszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia kongresu lub w przypadku nieprzybycia Uczestnika na kongres, bez wcześniejszego oświadczenia Zamawiającego o rezygnacji, Organizatorowi przysługuje prawo do wystawienia opłaty za kongres w pełnej wysokości.